top of page

Vítejte, jsem
Jakub Suchánek,
hypotékař a pojišťovák,
který si zakládá na moderním přístupu a inovacích.

Jsem moderní chlap, který si užívá různorodé role v životě.  V práci zaujímám pozici hypotečního specialisty a pojišťovacího makléře, ale mimo pracovní dobu se rád proměňuji v námořního kapitána a kuchaře.

 

Moje zájmy zahrnují auta, cestování, gastronomii a nové technologie.

Jakub_edited.png

Lidé nás stále potřebují, i když práce finančního poradce není vždy snadná. Ano, naše pověst není nejlepší, ale můžeme ji zlepšit. Jsem pyšný na svoji kariéru ve finanční oblasti a rád pomáhám lidem s jejich finančními potřebami!

Vstoupil jsem do světa finančního poradenství na konci roku 2011, kdy jsem hledal práci po dlouhé nemoci. V mém rodném městě byla silná poptávka a rozhodl jsem se to vyzkoušet. Na začátku jsem hledal směr ve finančním poradenství, což mi chvíli trvalo. Měl jsem ale štěstí, že jsem zdědil klienty po bývalých poradcích.

Vše se změnilo, když jsem se seznámil s dalšími kolegy z oblasti finančního poradenství. Díky nim a jejich povzbuzování jsem začal stoupat výš a výš. Díky své analytické povaze jsem si práci ulehčoval a stal jsem se vzorem i pro zkušenější poradce. To mi otevřelo dveře k velkým spolupracím v oblasti hypoték, ale bohužel už jsem nestíhal zvládnout všechny obchody.

Jednoho dne se mi naskytla možnost ještě více proniknout do finančního trhu a navzdory své původní neochotě jsem přešel do společnosti BT, kde působím již tři roky. Velice si toho vážím, protože jsem svým vlastním pánem a nemusím se podřizovat nadřízeným.

Co se týče mých klientů, věřím, že oceňují můj férový přístup, ačkoli může působit přísně a možná i arogantně. Já však dbám na řád a pořádek, zejména proto, že jde o jejich peníze, kterými je potřeba zacházet obezřetně.

bottom of page